Nový Martin, Nové byty Martin, Novostavby Martin, Pozemky Martin

V NOVOM MARTINE SA ZAČALO STAVAŤ PÄTNÁSŤ NOVÝCH BYTOV

 

Nadišla vaša chvíľa. Ak ste premeškali šancu na kúpu svojho bytu v prvej etape, už by ste nemali váhať. Svoj vysnívaný byt si môžete zarezervovať ihneď . V novorealizovanej výstavbe v Novom Martine sa začala druhá etapa výstavby bytov, v ktorej bude pripravených pätnásť nových bytov vo výmerách od 33 do 111 m2. K bytom sú k dispozícii aj predzáhradky s rozlohou od 35 do 100 m2. K dispozícii sú aj populárne mezonetové byty

NOVÝ MARTIN už pri výstavbe prvej etapy nastavoval štandardy bývania čo najvyššie. Praktickosť riešenia navrhnutých bytov s nízkymi prevádzkovými nákladmi spĺňa požiadavky aj náročného zákazníka.

Pozrite si vzorový byt.

Medzi plusy patria aj možnosť vonkajšieho parkovania pred domom, blízkosť centra mesta a okolitej zelene a výborná dostupnosť služieb. Hlavnou výhodou sú samozrejme ceny bytov, ktoré sú v tomto momente pre kupujúcich najpriaznivejšie. Hrubá stavba už stojí a je predpoklad ich nárastu.

Zóna Nový Martin je odpoveďou na moderné potreby bývania - pohodlný život v tichom prírodnom prostredí, no stále v blízkosti martinského mestského života. Obyvatelia Nového Martina majú k dispozícii existujúcu občiansku vybavenosť v neďalekom okolí, kde je škôlka, základná škola a zdravotné stredisko. Obľúbené nákupné centrum TULIP je vzdialené len 300 metrov.

PS: Tí, ktorí s novým bývaním čakať nemôžu, má Nový Martin v ponuke posledné 3 byty z prvej etapy a posledný, cenovo zvýhodnený pozemok v novom sektore B. Stačí len prísť a dohodnúť sa.

Všetky informácie, vrátane aktuálnej ponuky zvýhodnených bytov a pozemkov nájdete na našich stránkach
alebo priamo na telefónnom čísle 0911 349 412.

 

Atuálna ponuka bytov